Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes

Aukščiausios Lietuvos Futbolo Lygos Komanda "Riteriai"

Santrauka

Viešoji įstaiga FK Riteriai įkurta 2005 m. (pirminis pavadinimas buvo FK Trakai) siekiant sudaryti vaikams, jaunimui ir plačiai visuomenei kuo palankesnes sąlygas aktyviai leisti savo laisvalaikį ir sportuoti.

Šio projekto įgyvendinimas padeda spręsti vaikų ir jaunimo užimtumo bei miesto bendruomenės sveikos gyvensenos problemas, narkomanijos ir vaikų nusikalstamumo prevencijos uždavinius ir tuo pačiu leidžia populiarinti futbolą Lietuvoje.


Pagrindiniai tikslai

Vienas iš pagrindinių įgyvendinto projekto etapų – dirbtinės dangos aikštelės įrengimas. Aikštelė skirta visiems norintiems sportuoti vaikams ir jaunuoliams, taip pat skatinamas miesto bendruomenės ir šeimų dalyvavimas sporto renginiuose.

Įrengiant aikštelę buvo sudarytos sąlygos metodiškai formuoti vaikų ir jaunimo sportinius įgūdžius bei suburti futbolo komandas, skatinti jų domėjimąsi futbolu ir kitomis sporto šakomis.

Tokio tipo aikštelės įrengimas sudarė realias galimybes saugiai treniruoti vaikus ir jaunuolius, bendradarbiaujant kartu su Vilniaus apskrities futbolo federacija, rėmėjais bei iniciatyviais vietiniais futbolo treneriais, organizuoti varžybas bei turnyrus.

FK Riteriai projekto įgyvendinimas prisidėjo ir prie sporto ir turizmo industrijos plėtojimo, sudarė palankesnes sąlygas Lietuvos ir užsienio jaunimo pažintiniam bei kultūriniam bendravimui.
Daugiau Apie Komandą:

VšĮ Futbolo klubas "RITERIAI"
Saltoniskių g. 34a,
LT-08105 Vilnius, Lietuva

Tel. (8~5) 210 2828

info@fkriteriai.lt